Αρχική » ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1ης εκδήλωσης Leivadi trail » Πίνακας συμμετεχόντων 17,6χλμ

Πίνακας συμμετεχόντων 17,6χλμ

Για να δείτε τον πίνακα συμμετεχόντων για τη διαδρομή των 4χλμ πατήστε εδώ.

#ΕπίθετοΦύλλοΚατηγορίαΧώρα κατοικίαςΚατοικίαΟμάδα / Χορηγός
1Adramerinas ChristosΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘέρμηΘέρμη
2Adramerinas GiorgosΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘέρμηΘέρμη
3Chatzimimikou DimitraΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΣΔΥΘ
4Gkountelias GeorgiosΆνδρας17.6χλμΕλλάδαElwutherio
5Kallay ΜαριανναΓυναίκα17.6χλμHungaryΣταύρος ΘεσσαλονίκηςKourkourikis group training
6Karteris ApostolosΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7Kastanoglou MichailΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΓιαννιτσαNOΓ
8Mitsiara SofiaΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΣαμοςΣαμος
9Panagiotidis DimitriosΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηFitness junkies
10Papadimitriou DukeΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονικη
11Poulios AntonisΆνδρας17.6χλμΕλλάδαThessalonikiCredo s Victoria
12Seitanidou KaterinaΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαHalkidiki
13Sidiropoulos ApostolosΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ'-
14Stergiou KonstantiaΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαALEXANDROUPOLIALEXANDROUPOLI
15Tarasidis AlexandrosΆνδρας17.6χλμΕλλάδαthessalonikiΘεσσαλονικη
16Tsanana EftychiaΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκη
17Tsigaras AlexandrosΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηLos vunistas
18Tsionas IoannisΆνδρας17.6χλμΕλλάδαKalamaria
19Tzeneralis PetrosΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΑθήναMAD GOAT
20Tziotas IliasΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΒΕΡΟΙΑYETI RUNNERS
21Xasioti FaniΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηLos vunistas
22Xatzopoulou IriniΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣΔΥΘ
23Αβδαρμανης ΝασοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΣ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης
24Αβράς ΒασίλειοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΚουφάλιαmechanismus.eu
25Αγκοτακης ΓιωργοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονικη
26Αγουλας ΤασοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαθεσσαλονικησδυθ
27Αθανασιου ΣωτηρηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΞάνθηclain main ΞΑΝΘΗ runners
28Αλεξανδράκης ΗλιαςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΠροτυπο
29Αλεξανδρίδου ΣοφίαΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΣδυθ
30Αλεξανδρος ΠατσιαλαςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΛαγκαδάςΕΛ.ΑΣ.
31Αληχανιδης ΣωκρατηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
32Αναστασιαδου ΕλενηΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΣΕΡΡΕΣΣΕΡΡΕΣ
33Ανδρεανιδης ΕυθυμιοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΔιαβαταDelta runners
34Ανδρεανιδης ΚωνσταντίνοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΔιαβατα ΘεσσαλονίκηςΘεσσαλονίκη
35Αποστολιδης ΔημητριοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
36Αφισιδου ΕλισάβετΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΔράμαNevrokopi Runners
37Βαρυτιμιαδης ΑναστασιοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΤΡΙΑΔΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣΣΔΥΘ
38Βασαρας ΑλεξανδροςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣP.R.T.
39Βασιλόπουλος ΚωνσταντίνοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηRayCom
40Βουζαξακης ΔημοσθενηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΦΥΛΙΡΟΣΔΥΘ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
41Γα'ι'τανίδης ΧρήστοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΔΙΑΒΑΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
42Γαβρας ΜιλτιαδηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΚΙΛΚΙΣΠολιτιστικός σύλλογος Άνω Θεδωρακιου
43Γεωργίου ΔημήτρηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
44Γιωργος ΒαρσαμουδηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκη
45Γκάγκας ΕυάγγελοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηGks team
46Γκουλετσας ΧρηστοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ
47Γκουλιαμτζης ΑναστασιοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ
48Γραμμενος ΔημητριοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΠΟΛΥΓΥΡΟΣChalkidiki runners club
49Γρηγορόπουλος ΠέτροςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΝέα ΠλάγιαCHALKIDIKI RUNNERS CLUB
50Δαλενιας ΕμμανουηλΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
51Δημητρίου ΑθηνάΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηRayCom
52Δημητρίου ΧρήστοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΘεσσαλονίκη
53Δημοσθένους ΝάταληΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκη'---
54Διαχούτης ΓιώργοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΔιαβατάΣΔΥΘ / Delta Runners
55Δουδουμης ΛουκαςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
56Ευδωρίδης ΚωνσταντίνοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηανεξαρτητος
57Ζαμπετογλου ΓεώργιοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΟικογενειακός ορειβατικός Σύλλογος
58Ζαχαρουλης ΠαναγιωτηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
59Ζέλκας ΕυριπίδηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΛαγκαδάς
60Ζίχναλης ΒασίλειοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ
61Ζιωγας ΓεωργιοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
62Ζορμπα ΔημητραΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΥΘ
63Θεοδωρακης ΓιαννηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΞΑΝΘΗJt Coaching
64Θεοσιδης ΣιμοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΣ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης
65Θωμαϊδης ΒυρωνΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΓΙΑΝΝΙΤΣΑΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team
66Ιωαννιδης ΓρηγορηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΡΜΗΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ
67Ιωαννιδης ΙωαννηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
68Καιδετσης ΝικολαοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΥΘ
69Καϊοπούλου ΔήμητραΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΔιαβατάΣΔΥΘ / Delta Runners
70Καμπάνης ΒαλάντηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκη
71Καμπουρης ΔημητριοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗBaliotis Nature Trail
72Κανταρας ΣταυροςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονικηΣ.δ.θ.υ
73Καραγκιοζακης ΙωαννηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
74Καραθανασης ΘανοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
75Καρακιτσος ΓερακηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαζαγκλιβερι
76Καρακιτσος ΣωτηριοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαζαγκλιβερι
77Καρατζιοβαλης ΒασιλειοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΒΡΑΣΤΑΜΑFITNESS EY ZHN/Σ.Δ.Υ.ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
78Καρρα ΠαρασκευήΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηElite rescue team
79Καστανογλου ΜιχάληςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΓιαννιτσαΝΑΥΤΙΚΌΣ Όμιλος Σ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
80Κατσούλας ΑνδρέαςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΓιαννιτσάΟμάδα μαραθωνίου Γιαννιτσών
81Κεμεκενιδης ΧρηστοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΣ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης
82Κεσίδης ΚωνσταντίνοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκη
83Κεφαλας ΣακηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΛΑΓΚΑΔΑΣΣδυθ
84Κεφαλας ΧρηστοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΣΕΡΡΕΣΖωοτεχνικη Μενοικίου Ορους
85Κοκοβιδης ΔημητριοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
86Κολετα ΓεωργιαΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
87Κοτζιαμπασης ΖαχαριαςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΝαουσαΝαουσα Βέρμιο trail
88Κοτσυφακης Αγαμεμνων ΔημητρηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΠΑΝΟΡΑΜΑPanorama Running Team
89Κουδουνης ΧαρηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
90Κουκερης ΚωσταςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσνικη
91Κουτσακης ΘεόδωροςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΚαλήSport café Nouvel Air
92Κρίκου ΣοφίαΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΕλασσόναΣύλλογος Μαραθωνοδρόμων Ν.Λαρισας
93Κρουσιοβαλη ΕλενηΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΠΟΛΥΓΥΡΟΣKourkourikis training group
94Κυριαζής ΜεγακλήςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονικηΘεσσαλονικη
95Κυριακιδης ΛαζαροςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΣ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης
96Κυριδης ΑποστολοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΚΑΤΕΡΙΝΗΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
97Κυρογιαννης ΒασιληςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
98Κωνσταντινιδης ΚοσμαςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονικη
99Κωστα ΒιολετταΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΣ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης
100Λαμπρής ΠαυλοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
101Λαμπρινιδης ΔημητριοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΣ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης
102Λασπας ΕυαγγελοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΣΕΡΒΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣΤΙΤΑΝ-ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ
103Μαγου ΒαγιαΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
104Μαμαδά ΚωνσταντίναΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκη
105Μάμαλης ΑναστασιοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκη
106Μανωλας ΑργυριοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΠευκα, θεσσαλονικηςΣ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης
107Μανώλογλου ΚιΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκη
108Μαραβελια ΛεναΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
109Ματάτης ΘωμάςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηFreelance Thessaloniki
110Ματτας ΑριστειδηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΥΘ
111Μαυροματης ΠαναγιωτηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
112Μαυροπουλος ΑνδρεαςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΓΙΑΝΝΙΤΣΑΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team
113Μηναρετζης ΣτέλιοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΖαγκλιβέρι
114Μιτσιου ΓιώργοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΟμβριανος
115Μιχαηλιδης ΔημητριοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαθεσσαλονικη
116Μιχαηλίδης ΕυστάθιοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΚιλκίςΣδυκιλκις
117Μουρατης ΣτεφανοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
118Μπαζμπανης ΧρηστοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
119Μπανακας ΚωνσταντινοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΡΜΗRUNNING TEAM FARSALA
120Μπάπος ΠαναγώτηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΑνεξάρτητος
121Μπαρούτας ΑνδρέαςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΔΕΡΟΠΟΛΗRun
122Μπαρτσακογλου ΑλεξηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονικηΘεσσαλονικη
123Μπεγος ΚωσταςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΣερρεςΜαραθωνοδρομοι Σερρων
124Μπογιας ΣωκρατηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΚΑΜΙΑ
125Μπολης ΙωαννηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΒΕΡΟΙΑΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
126Μποσκος ΑλεξανδροςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΡΜΗ
127Μπόσκος ΒασίλειοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΚιλκίςΣΔΥ Κιλκίς
128Νανακουδη ΑναστασίαΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΠεύκα θεσσαλονικης
129Νικολαου ΑποστολοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΦαρσαλαΔρομείς φαρσαλων
130Οικονομου ΚωσταςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗStoikos running team
131Οικονομου ΜαριοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΣ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης
132Ουσαντζοπουλος ΣωκράτηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΚαλλικράτειαΟμβριανος
133Παναγοπουλος ΘεοδωροςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΠΕΡΙΣΤΈΡΙΑθήνα
134Πανταζη ΚωνσταντιναΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΣέρρεςΜαραθωνοδρομοι Σερρων
135Παπαγεωργιου ΧρηστοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΝ ΜΟΥΔΑΝΙΑCHALKIDIKI RUNNERS CLUB
136Παπαδόπουλος ΆγγελοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΣερβια κοζανηςΕν δυνάμει γυμναστήριο
137Παπαδόπουλος ΙωάννηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΒόλοςΣΔΥΒ
138Παπαδοπουλος ΝικολαοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗVITA4YOU
139Παπαδοπουλος ΣιμοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
140Παπακωστας ΓιαννηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονικηΣΔΤΡΙΚΑΛΩΝ
141Παπανικολαου ΑναστασιοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΣΑΡΤΗ
142Παπαπετρος ΕυσταθιοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗBALIOTIS NATURE TRAIL
143Παπουλιδης ΑλεξανδροςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΠεύκα θεσσαλονικης
144Παρθενιάδης ΚυριάκοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΙερισσος
145Πατανος ΜιχάληςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΝέα ΜουδανιαCHALKIDIKI RUNNERS CLUB
146Πατραγκος ΧρήστοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΣΕΡΡΕΣPatragkosRasingTeam
147Πεγκλίδης ΑλέξανδροςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΝέα Μηχανιώνα
148Πελετιδης ΙωάννηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΘεσσαλονίκη
149Περδιος ΣταυροςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΠΥΛΑΙΑmakemuesli
150Περηφανος ΘεοδωροςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
151Πεταλωτής ΚωνσταντίνοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗLOS VUNISTAS ΣΔΥΒ
152Πριντζης ΠαναγιωτηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
153Προδρομου ΧρηστοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗDELTA RUNNERS
154Ρετζεπης ΑστεριοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΥΘ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ
155Ριζοπουλος ΓιωργοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣΔΥΘ
156Ροδοβίτης ΜανώληςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΝέα ΜουδανιάChalkidiki runners
157Ρωμανιδου ΕλενηΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
158Σαλιάρα ΑσημίναΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΧορτιάτηςΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
159Σαλταρή ΡάνιαΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκη
160Σαριανίδης ΙωάννηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΞάνθη
161Σεφεριαδου ΚυριακηΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΥΘ
162Σίμογλου ΓιώργοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηUltra365run
163Σκαραγκάς ΝικόλαοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκη
164Σπυρατος ΑντώνηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκη
165Στεργιου ΚωνσταντιαΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
166Στεργιου ΚωνσταντιαΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
167Στεργιούλας ΛουκάςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΠανόραμα Θεσσαλονίκης
168Στυλιανός ΚαρακώσταςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΣέρρεςΘερμή Τηλεθέρμανση
169Συμεωνιδης ΠαναγιωτηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΣΕΡΡΕΣZωοτεχνικη Μενοικίου Ορους
170Συτμαλιδου ΑλικηΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΣ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης
171Σωτηρακης ΧρηστοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΜΑΡΟΥΣΙΣΔΥΘ
172Τετραδης Γαρουφος ΝικοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΠΑΟΚ
173Τζαρού ΑναστασίαΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΠεραία ΘεσσαλονίκηςΠεραία Θεσσαλονίκης
174Τζεβελεκη ΒουλαΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΥΘ
175Τόσκας ΗλίαςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηGks Team
176Τοσκας ΜιλτιαδηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗGks Team
177Τρεντου ΗλίαςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΣΕΡΡΕΣΣΕΡΡΕΣ
178Τροχοπουλος ΜαρκοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονικηMarkos team
179Τσέλιος ΣάκηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηsakis runner team
180Τσιαγκαλης ΑθανασιοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΣ' Δ Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
181Τσιλιγιαννης ΓεωργιοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΈδεσσα606 TRAIL EDESSA
182Τσιντζος ΑχιλλεαςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
183Τσιουρβας ΝικολαοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΝΕΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΣ.Δ.Υ.Θ
184Τσομπάνη ΔήμητραΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΣΔΥΘ
185Τσονουλης ΝικολαοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΘεσσαλονίκη
186Φιλομουζης ΙωαννηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΣ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης
187Φραγκούλης ΆγγελοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΘεσσαλονίκη
188Φραγκούλης ΓεώργιοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣwww.vita4you.gr
189Φωτιαδου ΣτελλαΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΑνεξαρτητη
190Χάιτα ΣμαράγδαΓυναίκα17.6χλμΕλλάδαThessaloniki
191Χαλκιαδακης ΙωσηφΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκη
192Χατζηιωάννου ΔημήτρηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘεσσαλονίκηΑνεξάρτητος
193Χλιάπας ΒασίλειοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΠολύγυροςΓυμναστήριο Fitness ευ ζην - ΣΔΥ Χαλκιδικής
194Χρυσοχοΐδης ΓιάννηςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΕδεσσαΣΕΒΑΣ Εδεσσας
195Χυτας ΧρηστοςΆνδρας17.6χλμΕλλάδαΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ..Δ.Υ.Θ.

Για να δείτε τον πίνακα συμμετεχόντων για τη διαδρομή των 4χλμ πατήστε εδώ.